Úspěšné vystoupení studentů ve středoškolské soutěži

V Národním finále soutěže v kybernetické bezpečnosti má Smíchovská SPŠ a gymnázium v první desítce v kategorii 15 až 20 let hned tři své zástupce. Přitom se celkem se soutěže zúčastnilo 3. 700 studentů z 200 středních a vysokých škol.

V Národním finále soutěže v kybernetické bezpečnosti má Smíchovská SPŠ a gymnázium v první desítce v kategorii 15 až 20 let hned tři své zástupce. 

Přitom se celkem se soutěže zúčastnilo 3. 700 studentů z 200 středních a vysokých škol, do Národního finále postoupilo po dvou kolech 44 nejlepších, z toho čtyři ze Smíchovské SPŠ a gymnázia. Je třeba připomenout, že se soutěže již nezúčastnili studenti třetího a čtvrtého ročníku, kteří dosáhli významných úspěchů v předešlých ročnících. 

Skvělé umístění studentů Smíchovské SPŠ a gymnázia, byť byli z druhého a prvního ročníku.

 Student Vojtěch Jungmann porazil až na jednoho i všechny vysokoškoláky a až na dva i všechny své kolegy středoškoláky, ti však již jsou po předchozích soutěžích členy národního týmu ČR. Zajímavostí je, že kategorii do 15 let vyhrála s 205 body Anna Jungmannová, sestra Vojtěcha Jungmanna ze školy Doctrina v Liberci.

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se k odběru novinek