NEXT ZONE na Smíchovské SSPŠ a gymnáziu

Co je to NEXT ZONE? Jaké je poslání NEXT ZONE? Jedná se o unikátní propojení startupového inkubátoru s maker space a event space. V NEXT ZONE Event Space se mohou lidé setkávat na tematických konferencích a workshopech.

Co je to NEXT ZONE? Jaké je poslání NEXT ZONE? Jedná se o unikátní propojení startupového inkubátoru s maker space a event space.

V NEXT ZONE Event Space se mohou lidé setkávat na tematických konferencích a workshopech. Bude se jednat o pražský středobod konání událostí zaměřených na moderní technologie, jakými jsou například virtuální realita, umělá inteligence nebo rozvoj biotechnologií. Mimo to se budou pořádané eventy věnovat také rozvoji startupů a podnikání. Unikátnost myšlenky tkví v těsném propojení digitálního světa se světem fyzickým. Veškeré pořádané eventy budou moci být živě přenášeny a následně zpětně shlédnuty na naši digitální platformě, která bude sloužit k rozšíření povědomí o řešených tématech. 

V těsné blízkosti se bude nacházet Next Zone Maker Space spolu se startupovým inkubátorem. Moderně vybavená dílna NEXT ZONE NA SMÍCHOVSKÉ SPŠ A GYMNÁZIU určená pro rozvoj hardwarových startupů s vybavením jak pro prototypování, tak pro počáteční malosériovou produkci. Členové startupového inkubátoru budou mít proto kromě místa pro rozvoj svého podnikání také k dispozici tým zkušených mentorů, kteří jim pomohou s převodem jejich myšlenky na skutečnost. 

Startupový inkubátor v rámci Next Zone nebude však určený pouze pro hardwarové startupy, bude otevřený jakémukoliv rozvíjejícímu se týmu. NEXT ZONE není jenom o fyzických nebo virtuálních eventech, je hlavně o propojování lidí z rozličných oborů, o jejich inspiraci a vzdělávání.

Petr Štěpánek

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se k odběru novinek