Vítejte v budoucnosti – konference Students for Liberty

Každoroční regionální konference Students for Liberty CZ se vrací 19. června 2021. Odehrávat se bude opět na CEVRO Institutu (Jungmannova 28, Praha), a těšit se můžete jako vždy na odpoledne plné skvělých hostů a zajímavých přednášek a diskusních panelů, i na večerní afterparty.

Budoucnost začíná dne: 19.6.2021

Budoucnost se odehrává v: CEVRO Institut (Praha)

Každoroční regionální konference Students for Liberty CZ se vrací 19. června 2021. Odehrávat se bude opět na CEVRO Institutu (Jungmannova 28, Praha), a těšit se můžete jako vždy na odpoledne plné skvělých hostů a zajímavých přednášek a diskusních panelů, i na večerní afterparty.

 

Tématem konference Welcome to the Future – Vítejte v budoucnosti bude vztah technologie a svobody, a především budoucnost, do které nás tato dvojice zavede. Oboustranný vztah mezi technickým pokrokem a svobodou, kde svoboda umožňuje rychlejší vývoj, a ten nám zase umožňuje kráčet rychleji po cestě za svobodou, se zdaleka netýká jen kryptoměn.

Foto: Archiv SFL

Čipy už nepatří jen reptiliánům

Zabývat se budeme tématy od sdílené ekonomiky, šifrované komunikace a umělé inteligence až po kyborgismus. Jaké jsou nedávné průlomy v těchto oblastech, jak nám již dnes pomáhají bránit se státní moci, a jaké možnosti nám přinesou v budoucnu? Zaplatíme doručovacímu dronu za zásilku čipem v ruce, nebo uletíme cenzorům na robotických křídlech z 3D tiskárny? Připojte se k nám na konferenci o budoucnosti!

Program konference bude tento rok převážně v češtině. Vynasnažíme se, aby konference byla pro účastníky všech věků maximálně bezpečná. Protože v tuto chvíli není jasné, kolik účastníků se v červnu bude moci zúčastnit prezenční konference, prosíme vás o včasnou bezplatnou registraci.

V případě vládních omezení povoleného počtu účastníků budou mít přednost dříve zaregistrovaní. Registrace a účast na konferenci je jako vždy bezplatná.

Veškeré další informace a registraci najdete na webu studentsforlibertycz.cz nebo na Facebooku Students for Liberty CZ.

 

 

O naší organizaci

Jsme Studenti za svobodu (Students for Liberty CZ) – nezisková, apolitická a do třetice také studentská organizace. Vznikli jsme k březnu roku 2013 a od té doby jsme získali členy ve všech větších městech v České republice. Jsme tu, abychom podporovali a propojovali studenty i další lidi hlásící se k myšlenkám svobody.

Students for Liberty CZ je součástí celosvětové organizace Students For Liberty a její evropské odnože European Students For Liberty. Díky její podpoře získáváme zdroje, materiály a kontakty a také know-how. Naši členové se aktivně účastní jejich konferencí, které se konají po celém světě. Kromě cenných zkušeností s jejich organizací si odnáší cenná přátelství a nezapomenutelné zážitky.

 

Mezi naše hlavní aktivity patří pořádání vzdělávacích akcí – seminářů, webinářů, konferencí a letních škol, dále taky publikační činnost. Působíme nejen v České republice, ale všude po světě. Našimi členy jsou převážně studenti vysokých a středních škol.

 

Nové tváře jsou vítány

“Když jsem před rokem vstupoval do Students for Liberty, bylo to až po dlouhém přemlouvání ze strany kamaráda. Když se ohlédnu zpět, nechápu, že jsem se nenechal přemluvit mnohem dřív.”

 

Stále nabíráme nové členy ze všech škol i mimo ně po celém Česku. Zapojit se můžete i vy, stačí nás kontaktovat a o vše potřebné se postaráme. Po rychlém tréninku se z vás stanou noví lídři svobody a můžeme se spolu pustit do dalších úžasných projektů!

 

Napište nám e-mailem na info@studentsforlibertycz.cz nebo na webu studentsforlibertycz.cz | fb.com/studentsforlibertycz.

Radek Cieslar | Students for Liberty CZ

 

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se k odběru novinek