DO ŠPINDLU JEZDÍ HVĚZDY I SSPŠ

SSPŠ navštívila, jak je již zvykem, zimní krajinu Krkonoš, a to konkrétně lyžařské středisko Špindlerův mlýn. Jak si žáci prvního ročníku užili týden na horách? Článek z výjezdu přinášíme i vám, našim čtenářům.

Lyžařský kurz trval od neděle 12. Ledna až do pátku 17. ledna. V neděli jsme si řekli, jak bude lyžařský kurz probíhat, řád kurzu a také rozdělení do skupin. Pondělí začalo vydatnou snídaní v podobě švédských stolů. Jelikož první den ještě všichni měli dostatek sil, vydali jsme se na sjezdovku pěšky. Po ranní dvoukilometrové rozcvičce jsme nasadili lyže a vydali se na první jízdu. Pondělní počasí nám moc nepřálo, a proto jsme se rozhodli jít dřív na oběd. Jídlo na sjezdovce bylo vcelku dobré, ale ceny, jak už je známo, byly dost přepálené.

Od úterka do čtvrtka nám naštěstí nepršelo, ba naopak bylo polojasno občas vykouklo i sluníčko. Bohužel ve středu byla trochu mlha, takže na sjezdovkách byla špatná viditelnost.

WELLNESS? NECHYBĚLO!

Po lyžování jsme měli možnost využití wellness, kterou jsme si nenechali ujít. Přece relaxace je po lyžování potřeba. Večeře na hotelu Lesana byl vynikající už jenom díky tomu, že bylo na výběr ze tří jídel. Samozřejm nechyběl ani zákusek.

Velice se mi líbilo jak ubytování, tak i lyžování a program lyžařského kurzu. Pokud bude v budoucnu možnost podobné akce, určitě se jí rád zúčastním.

Tomáš Hanousek

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se k odběru novinek