JAK SE DAŘILO SSPŠ VE SPORTU?

ŠTĚPÁN BERAN - Smíchovská střední průmyslová škola se účastnila v roce 2019 mnoha sportovních akcí a soutěží. Jak dopadla? Přinášíme shrnutí loňského kalendářního roku ve znamení sportu.
sportu

V uplynulém kalendářním roce měla reprezentace naší školy hned několik úspěchů. Jak se tedy reprezentantům SSPŠ dařilo?

Ve šplhu se našim reprezentantům podařilo vyhrát pražské kolo a postoupit tak na celorepublikové finále, kde skončil tým Vejsada, Rádl, Urban na senzačním 6. místě.

Následoval maraton, kde se nejúspěšnější z našich běžců umístil na 29. místě.

O dva měsíce později se nám pak podařilo uspět v nohejbale, kde tým Hrdina, Jozič, Všetečka, Kocyba uhrál druhé místo a o dva dny později uspěl tým Vejsada, Linha, Putz, Borner ve sportovním lezení a dosáhl na úžasné 3. místo v Praze.

Ve Florbale náš tým postoupil do dalšího kola, které se odehraje po Vánocích. Basketbalový tým vedený Ondřejem Zajíčkem naprosto dominoval základní skupině v prvním kole a postoupil tak až do celopražského kola, kde se po remíze a poté prohře v prodloužení tým umístil až na 4. místě, to kvůli prohře o bod v zápase o třetí místo.

12. prosince se SSPŠ zúčastnila réž turnaje v laser game, který se konal v Mercuria laser game aréně v Bráníku.

SSPŠ reprezentovaly v turnaji 4 týmy. I tato účast Smíchovské SPŠ se bude řadit jednoznačně mezi úšpěšně. To díky postupu 3 týmů ze čtyř do finálového kola, které nás čeká v průběhu února – března roku 2020. I nadále tak má SSPŠ v laser game výrazné zastoupení a velkou šanci na úspěch.

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se k odběru novinek