ZÁJEZD DO ŠKODOVKY

JAKUB LHOTA - Jaký byl zájezd SSPŠ do mladoboleslavské Škodovky? Studenti přináší jejich pohled.
Zájezd Škodovka

Zájezd začínal srazem všech účastníků v 7:45 před hotelem Akcent, odkud byl naplánován odjezd na 8. hodinu. Všichni studenti, až na 2 výjimky, které se předem omluvily, dorazili včas a tak nebyl plánovaný odjezd opožděn. Po příjezdu do Mladé Boleslavi, který byl v 9:05, měli studenti čas cca 30 min na to, aby si prohlédli muzeum Škodovky. Následně všichni studenti vyrazili i s pány průvodci na prohlídku robotických pracovišť Škodovky, což jsou místa, kam se běžný člověk nedostane. Jeden ze studentů mi po akci říkal: „Nikdy bych nevěřil, že se na takovéto místo dostanu. Moc se mi to líbilo.“.

V 11:00 se všichni vrátili zpět do muzea, kde studenti začínali exkurzi, pak následovala cesta zpět, tedy alespoň se to tak plánovalo. V 12:15 započal návrat, avšak ne úplný. Cestou zpět se ještě stavili v leteckém muzeu, kde se zdrželi do 13:00.

Zájezd Škodovka

Zde byla velice příjemná kantýna, takže se zde studenti naobědvali, což přispělo ke všeobecné spokojenosti. V 13:25 započala konečně cesta zpět a v 14:20 se všichni členové výpravy zdrávi a spokojeni se zájezdem vrátili na místo, odkud vyjížděli, a to před hotel Akcent.

Po zájezdu mi jeden z pedagogů napsal osobně email, kde mi děkoval za příjemnou organizaci, ale hlavně za velice pěkný a povedený zájezd.

Zájezd všichni hodnotili velice kladně. Velkým podílem k tomu přispělo i počasí, které bylo velice příjemné a na ty dny i teplé (cca okolo 20° C).

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se k odběru novinek